Tipy na dárky pro přítele aneb sportovec nebo módní nadšenec?

Potěšit a pobavit, protože vánoční svátky jsou jen jednou ročně. Dárek z lásky, který udělá opravdu velkou radost. Zabodovat se dá různými způsoby, záleží jen na tom, co patří do milovaných koníčků vašeho protějšku. Je to spíš sportovní fanoušek nebo si nenechá ujít žádný nový film v přeplněném kinosálu? Pokud spolu žijete delší dobu, dobře víte, co jej zajímá a s jakým prezentem spíše šlápnete trochu vedle. Když se ale znáte relativně krátce, je možná improvizace. A tipů se nabízí víc než dost, protože sport, kvalitní alkohol nebo auto-moto tématika zajímá snad všechny muže.

Tipy na dárky pro přítele myslí na kutily

Inspiraci musíte hledat hlavně v jeho zájmech, to je první a nejdůležitější ze všech rad, se kterými vás osloví kamarádky, spolužačky nebo kolegyně v práci. Pokud víte, v čem si libuje a co jej naplňuje, máte práci o poznání snazší. Tipy na dárky pro přítele se obvykle nesou v duchu tvořivosti, protože fanoušek kutilství, co má i malou domácí dílnu, nepochybně ocení kvalitní vybavení od vrtačky až po brusku nebo další nářadí. Zkrátka milé překvapení, se kterým se rozhodně nebude nudit! A co se ještě hodí, když se řekne obecně – dárky pro muže?

  • Alkohol nejspíš chyba nebude, od piva po vodku, od ginu po whisky, obvykle se totiž trefíte.
  • Grilovací náčiní. K ohni a opékání steaků patří dobrá nálada, ale také odpovídající vybavení.
  • Projížďka v luxusním voze, jako je třeba Ferrari. Splněný sen mnoha kluků i pánů, co dodat…

Zkuste i něco praktického, láska prochází žaludkem

Pořád ještě nevíte, co koupit svému miláčkovi? Ale vždyť je to tak jednoduché, vlastně podobně jako dárky pro kluky. Co třeba originální stolní fotbálek, se kterým si užije mnoho napínavých (nejen) víkendových chvil ve společnosti kamarádů. Rozhodně nemusíte věštit z křišťálové koule, vždyť splnit přání svého milého je vlastně snadné. Naslouchejte mu a dívejte se pozorně na to, co má opravdu rád, pak se můžete velmi dobře strefit i po krátké době společného soužití.

Tipy na dárky pro přítele nemají mantinely

Můžete vymyslet takřka cokoliv, protože vánoční prezent pro vašeho partnera musí především potěšit a být vybrán takříkajíc od srdce. Tipy na dárky pro přítele najdete napříč různými internetovými obchody, vždyť muži milují sport, rychlá kola, alkohol, ale třeba i válečnou literaturu nebo i něco jaksepatří vtipného – polštář a tričko s veselým nápisem, ale i něco z kategorie „sexy dárků“.

Praktické dárky jsou vítané, máte dobrý nápad?

Chladící půllitr nebo balíček kosmetiky, která se využije při holení nebo sprchování. Praktické dárky muži rozhodně ocení, ale působí také trochu fádně. Neuškodí ani pořídit pod vánoční jedličku něco sladkého, nejen medovina totiž pánům určitě zachutná. A tím se dostáváme i k dárkům, které potěší v ložnici – nestyďte se a dopřejte trochu fantazie do míst, kde jsou novinky vždycky žádoucí a občas také velmi zajímavé. Tipy na dárky pro přítele tedy mohou mít spoustu různých podob a barev. Záleží jen na vás, co vyberete, v každém případě vám nabídneme atraktivní inspiraci, při které se určitě bude lépe přemýšlet…