Tipy na dárky pro maminku mají desítky různých podob

Kupovat jen vlnu na pletení nebo bačkory, to je už přežitkem. Totéž platí o svetru se soby, předplatné časopisu také nemusí být to pravé ořechové. Dárek pro vaši maminku se musí vybrat hodně pečlivě, vždyť díky ní jste tím, kým jste – stála za vámi, když jste to nejvíce potřebovali, v době, kdy jste byli velmi křehcí a zranitelní. Je tedy načase jí to, alespoň symbolicky, vrátit. Měla často až nadlidskou trpělivost a odpustila mnohé. Zasloužila by si proto něco skutečně speciálního, a právě tady se otevírají široké dveře pro vaši fantazii. Vejdete dál a budete i letos opět nápaditější než sourozenci?

Nikdy nešetřete aneb tipy na dárky pro maminku

Takže co koupit pod vánoční jedličku nebo třeba k narozeninám? Trh je velmi různorodý a pestrý, nabízí stovky možných dárků – z nichž ale nemusí každý udělat radost. Jen vy svou maminku znáte nejlépe a víte, jestli ocení třeba přírodní kosmetický balíček nebo stolní hru, sklenku na víno s veselým nápisem nebo polštářek naplněný voňavými bylinkami. Tipy na dárky pro maminku mohou mít hodně společného nejen se zahrádkou a skleníkem, ale i teplem domova. Hezká a voňavá svíčka také neurazí, ale vybírejte vůni pečlivě, takovou, kterou vaše maminka ocení. Mimochodem, pokud si pamatujete, že jste v dětství společně pálili svíčky, je to jasná volba, že? Co ještě udělá určitě radost?

  • Mýdlo, samozřejmě přírodní – jestli bude třeba olivové, to už necháme jen na vaší volbě…
  • Knížka. Pokud ráda čte, uděláte jí určitě radost. Teď už si jen zvolit vhodný literární žánr.
  • Zážitek. Ten může být elegantním řešením, zvláště pokud je vaše maminka aktivní seniorkou.

Let balónem nebo degustace vynikajících vín

Proletět se nad rodným městem nebo si vychutnat skvělou tekutou révu. I to jsou poměrně netradiční tipy na dárky pro maminku, je ale pravda, že mohou právě proto zabrat na výbornou. Vždyť obecně vzato platí, že v dnešním světe se dárky pro ženy musí dávat takříkajíc od srdce a originalita je zcela žádoucí. Degustace čokolád celého světa nebo masáž horkou čokoládou, to může být také jeden splněný sen…

Tipy na dárky pro maminku s vůní levandule

Fialové odstíny, omamná vůně – přesně taková umí být rostlina, kterou antičtí Římané pojmenovali podle svého výrazu souvisejícího s tělesnou očistou. Jsou to určitě i hezké dárky pro přítelkyni, protože produkty z bylinek, dokáží navodit svou vůní příjemnou atmosféru. Atraktivní je ale jistě i wellness pobyt nebo výlet spojený s odpočinkem, protože toho není v dnešní uspěchané době nikdy dost. Nevšední zážitek se také počítá, jde o hezké poděkování za společně strávené roky.

Narozeniny a Vánoce, nechejte se inspirovat

A jaké příležitosti chcete pořídit něco pěkného? Tipy na dárky pro maminku můžete využít jak při předvánočním shonu, kdy už opravdu nevíte, co koupit, tak i před tím, než se přiblíží právě ten její narozeninový den. Příjemné překvapení v podobě doplňku do domácnosti je sice dobrý nápad, ale není víkendový pobyt v Alpách ještě o něco zajímavější? To už ale necháme na vás…