30 tipů na vánoční dárky pro tu nejlepší možnou inspiraci

Pod jedličkou nebo smrčkem se budou vyjímat snad všechny dárky, které jsou darovány z lásky a od srdce. Je ale pravda, že když bude Štědrý večer okořeněný něčím, co jsme si už dávno přáli, stane se pro nás něčím speciálním. Nemusíte sice strávit výběrem celé odpoledne, ale kdo si dá dobře záležet a podnikne skoro až detektivní pátrání, bude odměněn úsměvy a poděkováním. Pojďme si proto v časech podzimu přinést malou inspiraci. Nakonec, proč všechno shánět až 24. prosince dopoledne? V tento den už je třeba se věnovat trochu jiným věcem, především domácímu odpočinku a pohodě!

30 tipů na vánoční dárky pro všechny generace

Jaké jsou vlastně ty nejlepší dárky pro holky? Tady není výběr vůbec složitý, na prvních místech žebříčku obliby bude kosmetika, oblečení nebo například také nějaká elektronika. Mezi oblíbené dárky, které jsou určené ženám, se řadí ale i jiné věci. Jde o parfémy, náušnice nebo prsteny a zmínit jistě můžeme rovněž aroma difuzér nebo tablet, protože obývák prosycený příjemnou vůní nabízí s pěkným filmem ideálně strávený zimní večer. Pokud máte doma milovnici nějakého literárního žánru, pak se mezi 30 tipů na vánoční dárky určitě vejdou detektivky, romány z červené knihovny i další díla, velmi oblíbená je dnes i edice klasiků 18. a 19. století. A co praktické dárky?

  • Elektrický zubní kartáček také není od věci. Jde přece o investici do zdraví, nebo snad ne?
  • Powerbanka, zvláště ta velkokapacitní, se také hodí. Nejen pro někoho, kdo často cestuje.
  • Zkuste jít s dobou – šanci mají fitness náramky, chytré hodinky nebo robotické vysavače.

30 tipů na vánoční dárky znamená pestrý výběr

Kávovar nebo moka konvička? Vonná svíčka s aroma, které je opravdu mimořádné? Nebo třeba elektrokolo? Pod vánočním stromkem můžete najít různá překvapení a často nerozhoduje ani cenovka – trefu do černého pořídíte často za nižší cenu, než byste čekali. Záleží, jak obdarovaného dobře znáte. Je pravda, že dárky pro ženy se někdy nevybírají snadno, ale o to větší pak máte radost, když splníte nějaké tajné přání. Právě proto je tady 30 tipů na vánoční dárky

Štěstí přeje odvážným, nebojte se originality

Sluchátka pro milovníky hudby, fotoaparáty pro milovníky uměleckých snímků. A v neposlední řadě pak počítačové hry pro ty, kteří rádi stráví deštivý víkend u svého notebooku. Nemusíte přece střílet od boku, vždyť pokud si pořizujete elektroniku nebo jiné zboží, chcete o něm mít co nejvíce informací. Podobně byste měli postupovat, i když vybíráte vánoční dárky. Co má vás přítel rád? Kolik věcí by udělalo radost dětem? Kdo si klade podobné otázky, určitě se nesplete. Mezi 30 tipy na vánoční dárky nesmí chybět ani kosmetika, ideálně taková, která nese označení BIO. Soulad s přírodou je dnes hodně důležitý, nebo snad ne? Nenajde se jistě už nikdo, kdo by chtěl dobrovolně zatěžovat životní prostředí (potažmo své zdraví) chemií, když nemusí.

30 tipů na vánoční dárky jistě hodně napoví

Je už jen pár dnů do Štědrého večera a vy opravdu nevíte, co koupit? Potom se možná můžete snadněji inspirovat právě s námi – fantazie pak bude pracovat lépe, možná přijdete na něco zajímavého i sami. Není důvod spěchat, zvláště nákladnější dárek je třeba si promyslet, neboť pokud neudělá radost, je vlastně zbytečné jej kupovat. Nezapomeňte, že někdy udělá radost i skutečná drobnost…