Vánoční dárky pro ženy nabízí velmi pestré možnosti

Jak potěšit přítelkyni, manželku, maminku nebo dceru? V dnešní době je trh skutečně rozmanitý, takže můžeme vybírat z velkého množství různých produktů. Kosmetika, elektronika, sportovní vybavení nebo i něco pro zdraví. Pod stromeček lze ale věnovat i zážitek, jako například volný pád ve větrném tunelu, let balonem, kurz someliéra, ale třeba také vstupenku na koncert. Stačí se jen trochu zamyslet, čím byste ženě svého života udělali radost. Tandemový seskok padákem bude určitě zajímavý i pro vás, nebo snad ne?

Vánoční dárky pro ženy vyžadují originalitu

Radost uděláte i pár drobnostmi, důležité ale je, aby váš dárek měl opravdu styl. Nenechávejte nic na poslední chvíli, vánoční dárky pro ženy se totiž musí pečlivě promyslet. Trochu větší porce romantiky nemůže uškodit, pokud ale máte doma vášnivou čtenářku, je volba vlastně docela jasná. Inspiraci pak můžete hledat v internetových knihkupectvích, zaměřujte se na žánr, který vaše milovaná vyznává. Bude to červená knihovna, historický román nebo spíše zajímavý cestopis? Fantazii se meze rozhodně nekladou…

  • Detektivka. Porce napětí před spaním, to je přece mnohem lepší než nudné pořady v televizi.
  • Fantasy romány. V dnešní době opravdu letí a nabídka v regálech je až mimořádně barevná.
  • Romantika, při níž se tají dech. A někdy ukápne i slza, ale pravá literatura je přeci o emocích.

Sportovního nadšence potěšíte kolečkovými bruslemi

Vybírejte bez stresu, naopak – zamyslete se a jistě na něco zajímavého přijdete. Pokud je vaše drahá polovička sportovkyně tělem i duší, zkuste kolečkové brusle, vybavení pro různé outdoorové aktivity nebo cyklistické doplňky, běžeckou obuv a trekingové hůlky. Nezapomínejte na chrániče, které třeba pro cyklisty nejsou vždycky povinné, ale jejich nošení by mělo být dnes už samozřejmostí. Sport je přeci také o bezpečnosti, vánoční dárky pro ženy se tomuto požadavku musí také přizpůsobit. Nošení chráničů je nakonec věcí osobní zodpovědnosti.

Šálek voňavé kávy aneb vánoční dárky pro ženy

Kávomlýnek, ale klidně také originální kapslový kávovar. A k tomu balení té nejlepší kávy, která je na Starém kontinentu k dostání, třeba z Guatemaly, Keni nebo Indonésie. Jistě, vánoční dárky pro ženy s vůní kávové směsi jsou skutečně originální – a totéž platí třeba o čajových lístcích, s láskou sušených pro opravdové gurmány. Vždyť láska prochází žaludkem, že?

Kosmetická sada? Ano, ale nějaká netradiční

Chybu neuděláte ani originální kosmetickou sadou, neberte ale nic ze supermarketových drogerií, s výběrem si přeci dejte trochu záležet! Pokud půjde o kosmetiku připravenou z bio surovin, bude to nepochybně plus. Šetřit přírodu i zdraví je dnes v kurzu, takže se zbytečnou chemií navíc asi příliš nezabodujete. Zvolit ale můžete i kosmetické zrcátko nebo praktickou věc, jako je například elektrický pilník na nohy.