10 tipů na nejšílenější dárky pro společné zábavné chvíle

10 tipů na nejšílenější dárky

Knížka nebo lahev tvrdého alkoholu, drobná elektronika či kousek oblečení. To jsou dárky, které se dají bez obalu označit spíše za klišé, které sice možná pod vánoční jedličkou čekáme, ale někdy bychom se určitě rádi nechali překvapit něčím netradičním. Vybírejte pečlivě, bláznivé dárky nejsou pro každého! Ale pokud už je pořídíte a trefíte se do takzvaně do noty, obdarovaný na ně skutečně nikdy nezapomene. A možná vám je po letech u nějakého společného setkání zase připomene nebo případně i oplatí stejnou mincí. Vlastně, proč ne?

10 tipů na nejšílenější dárky vás jistě překvapí

Takže, čím začneme? Jsou to třeba netradiční zážitky, při kterých doslova až tuhne krev v žilách. Na takové dárky se nedá zapomenout – jde o opravdový adrenalin a nejen chvilky, při nichž se vlastně přímo nudíme a čekáme jako na smilování, až skončí a budeme se moci věnovat zase něčemu trochu zábavnějšímu. Mezi 10 tipů na nejšílenější dárky můžeme směle zařadit například seskok padákem ve dvou nebo let balonem, stejně tak jako chvíle strávené ve větrném tunelu. Skutečně šíleným dárkem, který se může zařadit i mezi dárky pro přítelkyni, je třeba let stíhačkou. Kdo má rád rychlá kola, zamiluje si i plachtění vzduchem rychlostí, o které dosud ani netušil, že by mohla existovat. Autem se přeci po dálnici proháníme s úplně odlišným číslem na tachometrech, že?

Vybírejte s otevřenou myslí: 10 tipů na nejšílenější dárky

Když už se pro ně jednou rozhodnete, obdarovaný si je musí vychutnat na vlastní kůži – tedy doslova. Jízda ve formuli nebo chvilky v leteckém simulátoru se nepochybně zalíbí všem, kdo nemají rádi nudu a vychutnají si větší či menší porci adrenalinu podobně jako sklenku dobrého vína nebo i něčeho ostřejšího. 10 tipů na nejšílenější dárky určitě zahrnuje i tandemový paragliding, který si můžete vychutnat třeba v Beskydech v Moravskoslezském regionu či v Liberci. A co když naopak obdarovaný neholduje adrenalinu a miluje spíše pohodlí domova?

  • Sprchový gel s vůní piva či whisky. Alkohol i v koupelně, tentokrát bez dlouhého střízlivění.
  • Čokoládová pochoutka na tisíc způsobů. Třeba čokoládový notebook nebo hobby nářadí.
  • Mezi zajímavé dárky pro kluky se řadí třeba také placatka nebo půllitr s vtipným nápisem.

10 tipů na nejšílenější dárky zahrnuje i deskové hry

Zahrát si Člověče, nezlob se nebo jinou oblíbenou hru trochu jinak – tentokrát s pár panáky a větší porcí smíchu než obvykle. Smích jistě vzbudí u milovníků černějšího humoru třeba i krvavý sprchový gel, na první pohled k nerozeznání od klasické transfuze. Nikam nespěchejte a projděte si bláznivé dárky hodně pečlivě, vždyť by byla škoda jednat ukvapeně. Dopřejte si to potěšení déle přemýšlet, možná přijdete na něco hodně netradičního, co dost pobaví i široké okolí. 10 tipů na nejšílenější dárky má šmrnc, nechte se inspirovat a budete mít hned jasno o tom, jestli jste uspěli nebo ne. Mimochodem si také otestujete, zda má váš protějšek opravdu smysl pro humor nebo to občas jen tak prohodí, aby nevypadal jako suchar.